8 AASTAT TAGASI
         
Oma esimese kuldse (nüüdseks juba lahkunud meie seast), Cindy, sain 2004 aastal, teisena lisandus talle aasta hiljem Wendy ning endalegi ootamatult jäi Cindy esimesest pesakonnast koju tema tütar Biby. Sellest ajast on muutunud kogu meie elustiil. Kuldsed on meie täieõiguslikud pereliikmed, kellega koos teeme kõike, kus koerad vähegi kaasa saavad lüüa, nad on meie sõbrad ja kaaslased ja eelkõige just seda ja loomulikult elavad nad meie eluruumides, kõikjal kus meie isegi :)

Umbes kord aastas või harvem on meil sündimas pesakond, keda siis rõõmu ja innuga kogu perega ootame.
Pesakonna planeerimine on suur väljakutse paarilised valin hoolikalt ning kindla eesmärgiga.

Minu püüdlus on kasvatada kvaliteetseid kuldseid retriivereid, kes on eelkõige hea iseloomuga, tervetelt vanematelt ja sobivad nii lemmikuks, aga ka erinevateks koeraharrastusteks.

.

Ta on mõnus pereliige, kuid vajab liikumist ja aktiivsust väljas, jumaldab lapsi, aga on ka suurepärane kaaslane ja lohutaja üksikule inimesele. Ta ei haugu eriti ega tee tüli ka kortermajas. On suurepärane valik jahimehele ja sportlaselei hoopiski teraapiat vajavale inimesele. Seda kõike aga muidugi õigesti kasvatades ja koolitades.


Minult kutsikat soetades ei ole määravaks tingimuseks näitustel käimine, kel aga sellekohane soov, siis palun seda kindlasti enne kutsika valimist öelda, et võimalikult perspektiivne kutsikas välja valida. 


Olen Eesti Kennelliidu, Eesti Kuldsete Retriiverite Tõuühingu liige, FCI liige.

Oma kennelnime taotlesin aastal 1995.


   Elame Kesk-Eestis, Põhja-Viljandimaal, 20 km Viljandist Tallinna suunas, väikese maaküla servas, kus on põllud ja metsad, kus on ideaalsed kasvu-ja liikumise tingimused sellele tõule.


   Tervitades, Tiiu Olbri


                                                    Tel./ Phone: + 372 5098539

             

                                                 Liiva, Ülde, Viljandimaa,  Estonia

 

                                            e-mail: l.wantonness@gmail.com